Baner Serwis

Świadczymy pełen zakres serwisowy

 • Serwis KLAUS Multiparking
 • Oryginalne części zamienne, a zatem bardzo wysoka niezawodność.
 • Doskonale wyszkoleni serwisanci.
 • Wsparcie inżynierów i techników KLAUS Multiparking.
 • Możliwość szybkiej reakcji na terenie całego kraju.
 • Mamy więcej doświadczenia niż jakakolwiek konkurencja i wciąż się rozwijamy.
 • KLAUS Multiparking jest obecny na rynku globalnym od ponad 50 lat, a w Polsce już od ponad 20 lat.

Systemy wielopoziomowego parkowania to precyzyjne urządzenia, które wymagają regularnej konserwacji, czyszczenia i kontroli. Firma PATEH Jan Petryna Spółka Jawna jako wyłączny przedstawiciel KLAUS Multiparking GmbH w na terenie Polski dysponuje wyspecjalizowanym zespołem serwisowym, który urządzenia te zna tak, jak nikt inny.

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych: regularny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, resurs, naprawę urządzeń, mycie, odbiory UDT oraz pomiary elektryczne.

Systemy wielopoziomowego parkowania niemieckiej firmy KLAUS Multiparking GmbH to urządzenia najwyższej jakości, które właściwie serwisowane potrafią służyć użytkownikom dziesiątki lat. Prace serwisowe powinny zatem być wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów przeszkolonych przez producenta, znających tajniki konstrukcji i posiadających odpowiednie doświadczenie.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

PARK & SMILE

W naszej ofercie znajdują się pakiety serwisowe skrojone na miarę Państwa wymagań i budżetu. 

Regularna opieka serwisowa wymagana jest w całym okresie funkcjonowania systemów wielopoziomowego parkowania. Korzystając z serwisu autoryzowanego przez producenta, mogą Państwo dodatkowo wydłużyć okres gwarancji technicznej urządzeń.

Systemy wielopoziomowego parkowania pracują dla Państwa na co dzień - czasami przez wiele dziesięcioleci. W tym czasie są narażone na wpływy środowiska, takie jak deszcz, ekstremalne różnice temperatur, a w zimie słoną wodę. Oczywiście powoduje to zużycie elementów systemu, które muszą być regularnie serwisowane, czyszczone, a czasem wymieniane. Wystarczy pomyśleć o swoim samochodzie. Aby korzystać z niego tak długo jak to jest możliwe, trzeba o niego dbać i regularnie serwisować.

Naprawa platform parkingowychW przypadku awarii systemu parkowania wielopoziomowego KLAUS Multiparking GmbH najlepiej zgłosić się do nas. Nasz zespół serwisowy dysponuje sprzętem i umiejętnościami, które pozwolą naprawić urządzenie.

Ostatecznym celem naszego zespołu serwisowego jest pomóc Państwu tak szybko, tak dobrze i tak efektywnie jak to możliwe. Niezależnie czy w przypadku półautomatycznego systemu parkingowego w Gdyni, kilku miejsc parkingowych w Zakopanem, czy garażu budynku wielorodzinnego wypełnionego platformami parkingowymi w Warszawie lub Krakowie, zawsze jesteśmy chętni i gotowi do pomocy:

 • nasi specjaliści znają dobrze urządzenia i posiadają dostęp online do dokumentacji wszystkich części i elementów, które produkuje fabryka
 • używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych, a zatem gwarantujemy bardzo wysoką niezawodność
 • posiadamy doskonale wyszkolony zespół serwisowy oraz wsparcie inżynierów i techników KLAUS Multiparking.
 • wiemy dokładnie, które części zamienne są potrzebne, nawet jeśli urządzenie ma prawie 50 lat. Znamy historię instalacji i konserwacji Państwa urządzeń.

Uwaga: klienci korzystający z regularnych usług serwisowych mogą liczyć na korzystne zniżki na zakup części zamiennych oraz usługi naprawcze urządzeń.

 

Mycie platform parkingowych KLAUS

Systemy parkingowe muszą być utrzymane w należytej czystości. Wilgoć w garażach, w zimie sól drogowa, śnieg i bród, na jesieni błoto, a czasem niespodziewane zalanie w lecie – systemy parkowania wielopoziomowego w ciągu roku narażone są na działanie wielu czynników degradujących.

Utrzymanie czystości platform parkingowych KLAUS Multiparking odbywa się zgodnie z instrukcją czyszczenia dostępną do pobrania.

Najlepsze efekty uzyskają Państwo łącząc dokładne mycie, raz lub dwa razy w roku, wykonane przez pracowników naszego serwisu, z wykonywanymi we własnym zakresie prostymi czynnościami związanymi z utrzymaniem czystości, takimi jak zamiatanie powierzchni platform, czy usuwanie wodą z węża widocznych zabrudzeń gdy zachodzi taka potrzeba.

Mycie systemów wielopoziomowego parkowania może zostać włączone do pakietu serwisowego lub zostać wykonane jako odrębna usługa. Warto zlecić to nam:

 • wiemy, które środki czyszczące mogą być stosowane efektywnie i bez szkody
 • jesteśmy ostrożni, by nie uszkodzić wrażliwych elementów urządzeń
 • podczas mycia urządzeń możemy stwierdzić, czy nie pojawiła się usterka
 • korzystamy wyłącznie z  wykwalifikowanych techników serwisowych.

Wykonujemy częściowe i kompletne renowacje systemów parkingowych KLAUS Multiparking.

Polegają one na odnowieniu lub wymianie zużytych elementów urządzenia, w tym także elementów konstrukcyjnych. Dzięki temu Państwa urządzenia nie będą musiały być wymienione na nowe i będą mogły pracować jeszcze długie lata.

W ramach umowy serwisowej bierzemy udział w corocznych odbiorach technicznych wykonywanych przez Inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego. Przygotowujemy wymaganą dokumentację, odpowiadamy na wszelkie pytania i wyjaśniamy ewentualne wątpliwości. Dzięki temu nie muszą  Państwo martwić się o dopuszczenie urządzeń do użytkowania, a nawet być obecni podczas odbiorów.

Dodatkowo wykonujemy wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego pomiary elektryczne przeciwporażeniowe oraz resursy.

Theme: Elation by Kaira.