Nagłówek Trendvario

Systemy Półautomatyczne Trendvario

Systemy półautomatyczne TrendVario firmy KLAUS Multiparking - maksymalna wielowariantowość, bezpieczeństwo i komfort parkowania.

Informacje ogólne

Systemy parkowania TrendVario premium, firmy KLAUS Multiparking łączą w sposób optymalny komfort parkowania z efektywnością wykorzystania przestrzeni. Wystarczy „poinformować” system, że chcemy wjechać na swoje miejsce, a następnie zaparkować pojazd na platformie – resztą zajmie się już sam system TrendVario. Gładko przesunie samochody w pionie i w poziomie, umożliwiając parkowanie następnym użytkownikom. System wykorzystuje optymalnie przestrzeń garażu dostępną do zabudowy.

Ponieważ cały system TrendVario jest podczas ruchu zamknięty za bramami istnieje możliwość zdalnego sterowania (zamawiania swojego miejsca postojowego) przy użyciu pilota lub smartfona. Bramy podnoszone (jak na razie jedyne takie rozwiązanie, wymagające mniejszej długości miejsca pod system) lub przesuwane elektrycznie oraz innowacyjne możliwości sterowania odpowiadają za wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa podczas procesu parkowania. Bramy chronią skutecznie pojazdy także przed kradzieżą czy wandalizmem.

Twój dostawca systemów parkowania wielopoziomowego i palet parkingowych – od ponad 50 lat

KLAUS Multiparking jest od ponad 50 lat wiodącym producentem i dostawcą systemów parkingowych. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 80 krajach na całym świecie. Firma ma siedzibę w południowych Niemczech w pobliżu autostrady A96, na wysokości Memmingen. Więcej o naszej firmie

PARK & SMILE
TrendVario 6100

TrendVario 6100

Wjazd do systemu TrendVario6100 z poziomu drogi dojazdowej. System pozwala na zaparkowanie dwóch pojazdów jeden nad drugim z których jeden jest opuszczany do zagłębienia.
TrendVario 6100+

TrendVario 6100+

Wjazd do systemu TrendVario6100 z poziomu drogi dojazdowej. System pozwala na zaparkowanie dwóch pojazdów jeden nad drugim z których jeden jest opuszczany do zagłębienia.
TrendVario 6200+

TrendVario 6200+

System TrendVario6200+ pozwala na zaparkowanie dwóch pojazdów jeden nad drugim. Zaparkowane pojazdy są przesuwane w pionie i w poziomie.
TrendVario 6300

TrendVario 6300

Wjazd do systemu TrendVario6300 z poziomu drogi dojazdowej. System pozwala na zaparkowanie trzech pojazdów jeden nad drugim.
TrendVario 6300+

TrendVario 6300+

Przejezdny system półautomatyczny premium z zagłębieniem. System półautomatyczny z trzema poziomami, możliwy do łączenia w kombinację z innymi systemami TrendVario. TrendVario6300+ jest przejezdny dzięki czemu można połączyć go w kombinację z TrendVario610...
Theme: Elation by Kaira.