Nagłówek o firmie KLAUS Multiparking

KLAUS Multiparking GmbH - NA DRODZE DO GLOBALNEGO LIDERA RYNKU

O tym jak pomysły firmy KLAUS Multiparking GmbH z Aitrach poruszają świat.

Według KLAUS Multiparking GmbH, producenta systemów parkowania wielopoziomowego i automatycznego, parkowanie ma wiele wspólnego z samym ruchem. Mechaniczne systemy parkowania są w dużej mierze  technicznymi konstrukcjami pełnymi ruchu. Pomysł jest taki: uczynić zaparkowany, stojący pojazd mobilnym – możliwym do elastycznego przesuwania w pożądanym kierunku, aby móc wydajniej wykorzystywać dostępną przestrzeń parkingową.

Taka idea przyświeca firmie KLAUS Multiparking GmbH już od 1960 r. Przez ten czas stworzyliśmy przeszło 700 000 miejsc postojowych. Nasze systemy parkingowe premium stawały się coraz sprawniejsze i bardziej wydajne, a jednocześnie coraz bardziej ekonomiczne – na przykład zużywając mniej energii lub częściowo umożliwiając ich dopasowanie do zmiennych wymagań stawianym miejscom postojowym już po zamontowaniu. Jak widać ruch mamy we krwi.

PARK & SMILE
Zarząd KLAUS Multiparking
Zarząd Klaus Multiparking od lewej do prawej Michael Groneberg, Ilona Gurski, Norbert Fäßler

Zachowywać tradycję, tworzyć teraźniejszość, patrzeć w przyszłość! 

Klaus Multiparking hołduje stałym wartościom: jakość, niezawodność, partnerstwo i tradycja.
W ponad 110-cio letniej tradycji firmy wymyślaliśmy się wciąż na nowo – i mimo wszystko pozostaliśmy wierni sobie.  Sprawdźcie nas sami!

Nasza filozofia

Ten kto może cieszyć się wygodą własnego miejsca postojowego, będzie zadowolony z mobilności jaką daje posiadanie samochodu.

Postępująca urbanizacja coraz bardziej ogranicza miejsce do parkowania lub czyni je dla niektórych towarem luksusowym. Ogranicza tym samym nie tylko osobistą wolność ale sprzeciwia się demokratycznej zasadzie mobilności.

Odejmowanie przestrzeni parkingowej, mnożenie miejsc postojowych.

Innowacyjne systemy parkingowe premium firmy KLAUS Multiparking pomagają stworzyć miejsca parkingowe nawet w najmniejszych przestrzeniach i utrzymać je długofalowo. 

Zwiększa to atrakcyjność miast, ułatwia życie, zwiększa przejrzystość ruchu drogowego i pozwala wszystkim uczestnikom ruchu na bezpieczniejsze poruszanie się po ulicach.

 

Filozofia KLAUS Multiparking
Jakość Klaus Multiparking

Jakość Made in Germany

Jakość nie jest tylko kwestią ceny ale także rezultatem długoletniego doświadczenia, technicznego know-how, eksperckiej wiedzy serwisu i wydajności urządzeń. Klaus produkuje i dostarcza systemy parkowania od ponad 50 lat – na całym świecie. Zawsze w najlepszej jakości.

Od wczesnych lat 60-tych ubiegłego wieku jesteśmy czynni w branży systemów parkingowych. Zaczynaliśmy od prostych urządzeń mechanicznych aby stopniowo dojść do obecnej szerokiej oferty zarówno mechanicznych, jak i sterowanych elektronicznie automatycznych systemów parkingowych.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia projektujemy i produkujemy systemy parkingowe, odpowiadające dzisiejszym wymaganiom i standardom technicznym. Przekonajcie się sami o jakości naszych produktów.

Theme: Elation by Kaira.