Multibase 2072i dla niepełnosprawnych

multibase 2072i specjalna

Najbardziej komfortowa platforma parkingowa premium – parkowanie dla osób z ograniczoną mobilnością

 
Specjalna wersja platformy MultiBase2072i.

Według niemieckich przepisów GaVo oraz zgodnie z zaleceniami wg DIN 10025, miejsce dla osób z ograniczoną mobilnością powinno mieć szerokość 350 cm.

Platforma MultiBase2072i w wersji specjalnej została wyposażona między innymi w idealnie równe (łatwe do chodzenia lub poruszania się na wózku), aluminiowe pokrycie podłogi AluLongLife.

Miejsce dla osób z ograniczoną mobilnością na platformie parkingowej zostało zoptymalizowane pod względem komfortu użytkownika. Zastosowano również panel sterowania z blokadą kluczyka, pozwalający na wyjęcie kluczyka ze stacyjki wyłącznie jeśli platforma znajduje się w pozycji, w której miejsce specjalne jest dostępne do wjazdu.

Platforma parkingowa typu MultiBase2072i jest jedną z najbardziej komfortowych. Rozsunięte słupy podporowe platformy pozwalają na szersze otwieranie drzwi, zapewniając wygodniejsze wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. System pozwala na parkowanie cięższych samochodów jednocześnie oszczędzając miejsce oraz jest idealnym wyborem dla pojazdów o wysokości do 215cm. MultiBase2072i jest wyposażony w elektro-hydrauliczny system synchronizacji pracy siłowników co jest bardziej przyjaznym dla środowiska, ekonomicznym i niewymagającym tak częstej konserwacji rozwiązaniem niż dotychczas stosowana synchronizacja mechaniczna.

MultiBase2072i można dodatkowo ulepszyć przy użyciu wyposażenia dodatkowego premium.

Twój dostawca systemów parkowania wielopoziomowego i palet parkingowych – od ponad 50 lat

KLAUS Multiparking jest od ponad 50 lat wiodącym producentem i dostawcą systemów parkingowych. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 80 krajach na całym świecie. Firma ma siedzibę w południowych Niemczech w pobliżu autostrady A96, na wysokości Memmingen. Więcej o naszej firmie.

PARK & SMILE

Informacje o MultiBase2072i specjalna

  • Dla parkowania niezależnego
  • Na platformie parkingowej o szerokości użytkowej 350 cm, jako miejsce dla osób z ograniczoną mobilnością może zostać wykorzystane wyłącznie miejsce na górnej platformie
  • Wjazd na platformę musi być równoległy (maks. do 1⁰ nachylenia)
  • Platforma wyposażona w płaskie i komfortowe, aluminiowe pokrycie podłogi AluLongLife
  • Panel sterowania z blokadą, pozwoli wyjąć kluczyk ze stacyjki wyłącznie jeśli platforma znajduje się w pozycji, w której miejsce specjalne jest dostępne do wjazdu
  • W garażach budynków jedno- i wielorodzinnych
  • Dla zwiększenia ilości miejsc postojowych w biurowcach, budynkach mieszkalnych lub firmowych

Dalsze wizualizacje MultiBase2072i specjalna

Różne warianty rozmiarów systemu MultiBase2072i specjalna

Pliki do pobrania MultiBase2072i specjalna

Theme: Elation by Kaira.