Platformy parkingowe pure parker

Praktyczne systemy parkowania wielopoziomowego. Dla każdego.

pure parking grafika

Ta seria platform parkingowych została wprowadzona na rynek aby umożliwić „parkowanie z uśmiechem” jeszcze szerszemu gronu odbiorców. Koncepcja SpaceVario oparta jest na produktach oferujących efektywne parkowanie w rozsądnej cenie. Jasno określone cechy i jednocześnie łatwość użytkowania. Zoptymalizowany do podstawowych zadań, SpaceVario łączy w sobie wszystkie zalety kryjące się pod hasłem „Najlepsza inżynieria autorstwa KLAUS Multiparking”: know-how, sprawdzone rozwiązania i typowa Niemiecka niezawodność. Po prostu „Pure Parking”.

Platformy SpaceVario są owocem współpracy inżynierów KLAUS Multiparking GmbH oraz KLAUS India. Uwaga: w przeciwieństwie do innych oferowanych przez nas urządzeń seria SpaceVario produkowana jest w fabryce KLAUS India (w Indiach), nie w Niemczech. Urządzenia mają dostępną też mniejszą ilość wariantów i akcesoriów. 

Twój dostawca systemów parkowania wielopoziomowego i palet parkingowych – od ponad 60 lat

KLAUS Multiparking jest od ponad 60 lat wiodącym producentem i dostawcą systemów parkingowych. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 80 krajach na całym świecie. Firma ma siedzibę w południowych Niemczech w pobliżu autostrady A96, na wysokości Memmingen.

KLAUS Multiparking rozpoczął działalność w Indiach w 2002 tworząc w Shirwal, Pune KLAUS nowoczesną fabrykę pod nazwą KLAUS Multiparking India. Od tego czasu KLAUS Multiparking India ogromnie się rozwinął dzięki nastawieniu na niezawodne dostarczanie innowacyjnych rozwiązań parkingowych, najpierw na bardzo dużym lokalnym rynku, następnie na rynkach eksportowych.

Więcej o naszej firmie

PARK & SMILE
SpaceVario 2062 (niepochylana)

SpaceVario 2062 (niepochylana)

Mądre wykorzystanie przestrzeni jest łatwiejsze dzięki platformie parkingowej SpaceVario CP2062. Obie platformy poruszają się pionowo w górę i w dół umożliwiając niezależny dostęp do każdego miejsca z poziomu drogi dojazdowej.
SpaceVario CP61 (zależna)

SpaceVario CP61 (zależna)

System SpaceVario CP61 tworzy miejsca postojowe dla dwóch samochodów: jednego na poziomie drogi dojazdowej, a drugiego na podniesionej platformie.
Theme: Elation by Kaira.