Nagłówek przegląd produktów KLAUS Multiparking

Przegląd produktów

KLAUS Mutiparking - idealny system parkingowy dla każdych wymagań.

Przekrój zastosowań urządzeń parkingowych od domu jednorodzinnego aż do rozwiązań dla metropolii.

Systemy parkingowe to kompletne konstrukcje złożone z ogromnej ilości ruchomych elementów.

Stojący za tym pomysł jest prosty: sprawić żeby zaparkowane pojazdy stały się mobilne, pozwoliły się w łatwy sposób przesuwać z miejsca na miejsce, przez co dostępna przestrzeń w garażu może zostać wykorzystana znacznie efektywniej.

W szerokiej gamie produktów da się znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego wyzwania. Od najprostrzych platform parkingowych parkowania zależnego i niezależnego, poprzez platformy parkowania podziemnego, i przesuwne palety parkingowe, aż do półautomatycznych oraz w pełni automatycznych systemów parkingowych. Wszystkie urządzenia firmy KLAUS Multiparking GmbH zostały zaprojektowane i wykonane w Niemczech, z najwyższej klasy funkcjonalnością i jakością “made in Germany”.

PARK & SMILE
Platformy parkingowe
Platformy parkingowe pozwalają zwiększyć ilość miejsc parkingowych na jak najmniejszej przestrzeni.

Platformy – zwane także Klausami- oferuje elastyczność i wielowariantowość, pozwalającą na naprawdę optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w garażu. Duży wybór typów i rozmiarów urządzeń gotowych do sprostania każdemu wyzwaniu.

Systemy Półautomatyczne Trendvario
Systemy półautomatyczne TrendVario sprawiają, że parkowanie staje się przyjemnością.

Systemy półautomatyczne TrendVario firmy KLAUS Multiparking łączą komfort parkowania z efektywnością. Wystarczy wezwać platformę i zaparkować pojazd – resztą zajmie się TrendVario. Sprawnie przesunie samochody w pionie i w poziomie, wykorzystując optymalnie przestrzeń dostępną do zabudowy.

 

 

Systemy w pełni automatyczne Mastervario
Systemy MasterVario pozwalają na parkowanie w trybie całkowicie automatycznym.

Żaden z systemów parkingowych KLAUS Multiparking nie oferuje takiej wygody parkowania jak w pełni automatyczny system MasterVario. Wystarczy wjechać do tzw. kabiny transferowej – resztą zajmie się już sam system.

Palety parkingowe
Palety parkingowe i obrotnica – rozwiązania zwiększające przestrzeń parkowania

Palety parkingowe pozwalają na stworzenie dodatkowych miejsc postojowych tam, gdzie dotychczas nie było to możliwe np. na drodze dojazdowej. Obrotnica uczyni wjeżdżanie na trudno dostępne miejsca parkingowe znacznie łatwiejszym

Theme: Elation by Kaira.