KLAUS Multiparking zadbał o efekt wow! w YachtHotelu Helvetia w Lindau.

Eleganckie pokoje z widokiem na jezioro Bodeńskie, szeroka oferta Wellness oraz dwa ekskluzywne jachty dla gości – YachtHotel Helvetia bezpośrednio przy porcie Lindau. Dzięki KLAUS Multiparking powstało 15 wyjątkowo stylowych miejsc postojowych na drewnianej podłodze – tak jak na jachcie.

Dzięki dwóm systemom parkingowym MultiBaseU10 od KLAUS Multiparking, dwa pojazdy znikają całkowicie pod ziemią. Oba systemy chowają się niewidocznie w drewnianej podłodze garażu. Można po nich przejeżdżać lub użyć jako dodatkowe miejsca postojowe. Dalsze 6 pojazdów znajduje miejsce na dwóch zainstalowanych za nimi platformach parkingowych premium MultiBase2072i.

Problem z miejscami postojowymi

W Lindau mamy do czynienia z nieustającym problemem z miejscami do parkowania, który niestety wciaż się pogłębia. W grę wchodziło zatem jedynie inteligentne rozwiązanie pozwalające na jak najefektywniejsze wykorzystanie 120m kwadratowych powierzchni. Dzięki urządzeniom KLAUS Multiparking możemy zaparkować równocześnie 10 pojazdów, a w razie konieczności jeszcze pięć poza systemami. To pozwala na komfortowe zaparkowanie samochodów naszych gości. Do plusów należy zaliczyć także możliwość ładowania pojazdów elektrycznych.

Niezależne parkowanie dzięki MultiBase2072i

W garażu zostały zainstalowane dwie platformy parkingowe MultiBase2072i: jedna pojedyncza (2 miejsca postojowe) i jedna podwójna (4 miejsca postojowe). Platformy zostały dodatkowo wzmocnione, mogąc przyjąć pojazdy o masie do 2,6t. Dzięki przesuniętym podporom platformy, drzwi pojazdów można otwierać szerzej. System jest ponadto wyposażony w elektroniczny system zbieżności pracy siłowników. Takie rozwiązanie pozwala to nie tylko na zaoszczędzenie przeszło 200 kg masy ale także jest bardziej ekologiczne i długowieczne. System jest wyposażony w inteligentną sensorykę, stale mierzącą i sterującą przesuwem. Dzięki temu platformy zawsze są wypoziomowane. Oba systemy oferują miejsca niezależne o szerokości użytkowej 270cm, pozwalającej na duży komfort użytkowania.

Theme: Elation by Kaira.