KLAUS Multiparking – nowe systemy półautomatyczne TrendVario.

Dzięki nowym systemom TrendVario można uzyskać jeszcze więcej miejsc postojowych.

To oznacza rewolucję w projektowaniu przestrzeni parkingowej. KLAUS Multiparking na nowo definiuje mobilność w zagęszczonej przestrzeni miejskiej.

Nowa generacja systemów półautomatycznych TrendVario serii 6000 pozwala na zwiększenie ilości miejsc postojowych o 50% w stosunku do systemów poprzednich generacji.

Oferujemy nowy, konfigurowalny system modułowy, który może być po raz pierwszy całkowicie przejezdny także jeśli chodzi o systemy z zagłębieniem. Stwarza to nowe możliwości perfekcyjnego wykorzystania przestrzeni.

Nowe systemy TrendVario serii 6000 są innowacyjne także pod innym względem. Po raz pierwszy udało się zamknąć systemy półautomatyczne za bramami podnoszonymi, stanowiącymi integralną część systemu. W tym celu zostały opracowane nowe bramy aluminiowe „KLAUS-V-Gate”, zintegrowane z systemem, przez co nie ma już potrzeby zamawiania dodatkowych bram.

Nowa seria 6000 zawiera systemy pólautomatyczne TrendVario 6100, 6200+ (dwupoziomowe) oraz 6300 (trójpoziomowy). Oba systemy 6100 i 6300 są dostępne także w wariancie przejezdnym „+”. Wszystkie systemy można dowolnie ze sobą konfigurować. Po raz pierwszy możliwe jest skonfigurowanie czterech rzędów TrendVario jeden za drugim, bez dodatkowych dróg dojazdowych.

Także pod względem wyposażenia elektronicznego nowe TrendVario gra w lidze mistrzów. Systemy są sterowane elektronicznie, samodzielnie przeprowadzają diagnostykę i pozwalają na łatwą integrację z systemem peryferyjnym SmartHome. Na życzenie możliwe jest oczywiście ładowanie pojazdów elektrycznych na systemach TrendVario.

Theme: Elation by Kaira.